MICRO BANT KAYNAK

MICRO BANT KAYNAK

Micro bant saç kaynak konusunu sizler için detaylandırıyor ve kendi içinde yeniliyoruz. Saç kaynak yaptırmayı düşünen kişiler için oldukça önemli bir çözüm sunuyoruz. Saç kaynak yaptırmayı düşünen kişilerin genellikle sordukları şey saç kaynağım doğal gözükecek mi? Dışarıdan başkaları saç kaynak yaptırdığımı anlar mı? Saç kaynak sistemlerinin hepsinde eğer doğru teknik kullanılır ise hiçbir saç kaynak yönteminde saçınıza kaynak yaptırdığınız belli olmaz. Sizin için bu konuyu soru cevap ile ilerletmek istiyoruz. Daha net bilgi ve detaylı çalışma için hemen bize ulaşın.

Mikro bant saç kaynak nedir?

Mikro Bant Saç Kaynak fotoğraflarda görmüş olduğunuz çift taraflı yapıştırıcı ile özel teknik ve mikro teknoloji ile hazırlanmış olan mikro bant şeritlerin üzerine yapıştırılan 1. sınıf 100 % Doğal ham saçların var olduğu yaklaşık 3.5cm lik şeffaf mikro bant saç kaynaklarının uygulandığı bir çalışmadır. Bu sistem, alanında uzman bir personel tarafından yapılmalıdır.

Mikro bant kaynak kullanım süresi ne kadar?

Ortalama 6 hafta olan kullanım süresi, yapıştırıcı etkisinden dolayı azalmaktadır. Bu yüzden düzenli bir bakım süreci ile işlemleri büyütebilirsiniz.