KİRPİK PERMA

KİRPİK PERMA

Kirpik perması nedir?

Kirpik perması yapısı bakımı ile özel makaralar kullanılarak yapılır ve kirpiklere belirli bir kavis verilmesi sağlanır. Kirpik perması işlemi ortalama olarak 45 dakika ile 1 saat arasında sürebilir. Burada kişinin istediği kirpik yapısına göre ya da yapılacak olan işlem hazırlıklarına göre süreler değişkenlik gösterebilir. Çünkü kirpikler, vücudumuzun en zor şekle giren tüyleri olduğu için, perma yapılmadan istenilen kavise erişmek çok zor olacaktır. Kirpiklerin belirli bir süre içerisinde kalıcı bir kıvrıklğa ulaşmasını sağlayan özel bir işlem olan perma, yapısal farklılıkları da bünyesinde içerebilir.

Kirpik perması güvenli midir?

Bir tür medikal işlem diyebileceğimiz bu permalar, uzman kişilerin elleriyle yapıldığı için oldukça güvenlidir. Merkezimiz sizlere bu konuda gereken bilgiyi ve desteği sunacaktır. Evde denemenizi önermediğimiz ve kesinlikle profesyonel bir ortamda yapılmasını önerdiğimiz bir yöntemdir. Kimyasal olarak kullanılan ürünler, ancak uzmanlar tarafından kullanılmalı ve hiçbir şekilde gözünüz ile etkileşime girmemelidir. Profesyonel kişiler tarafından yapılmayan uygulamalarda gözlerinizde istenmeyen sorunlar ortaya çıkabilir. Biz, Işıl Güzellik olarak kirpik perması konusunda alanında uzman bir ekip ile çalışıyor ve sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

Kirpik perması kimlere uygulanmaz?

Kozmetik konusunda bazı ürünlere alerjisi olan insanlara kirpik perması yaptırmayı pek doğru bulmuyoruz. Tabi yine kişinin beklentisi ve isteği her şeyden önemli. Ama kullanılan kozmetik ürünlerdeki kimyasallara alerjisi olan bireyler için, bir ön çalışma talep ediyoruz. Bu yüzden genellikle her hangi bir alerjisi olmayan insanlar için sorun teşkil etmiyor. Herkese uygulanabiliyor.