KİRPİK LIFTING

KİRPİK LIFTING

Kirpik lifting nedir?

Kirpik lifting işlemi daha çok kirpiklerde oluşan kıvrım ve kaldırma işlemleri için önemli bir çalışmadır. Uçları kıvrık olan bütün kirpikler için önemli bir seçim oluşturmuş olur ve güzel bir kirpik görünümü sunar. Etkisini uzun  süre hissettiğimiz bir bakım süreci yaratan bu hizmeti, alanında uzman ve deneyimli bir ekip organize etmelidir. Kirpik lifting işlemi de bizler için her zaman farklı bir deneyi ortaya çıkarıyor. Bu yüzden gelişmiş ve kaliteli bir kirpik görünümü için sizler de bu hizmetten bilgi alabilirsiniz. Kirpik uzunluğundan memnun olan kişilerin, aynı zamanda kirpiklerinin ucunu bükmek istediği süreçlerde bu yöntemler ve teknikler kullanılıyor. Daha sık, daha hacimli ve yoğun görüntülerden ziyade, daha doğal ve sade bir görüntüye ulaşması için sizlerin de ihtiyacına çözüm üretiyoruz. Zaman kaybetmeyin ve gerekli seçimleri kullanmaya başlayın.

Kirpik lifting tam olarak ne kadar süre etkili oluyor?

Uygulamanın kullanım tarzına göre değişse de, genellikle 2 ya da 3 ay boyunca varlığını sürdürebiliyor. Cilt yapısının belirli fonksiyonları dahilinde kullanılan bu çalışmalarda, yenilenme ve dökülme işlemi olduğu için etkiler sürekli kendini gösteriyor ve pozitif şekilde bir çözüm sağlanmış oluyor. Kıvrımlı ve belirgin bir görünüm yaratmak isteyenler için 1.5 ayda bir lifting seanslarına katılmasını öneriyoruz. Bu konuda uzmanlarımızdan sizin kirpik yapınıza göre çok daha net bilgiler alabilirsiniz.

Bu uygulamanın aşamaları nedir?

Kişinin kirpiklerinde nasıl bir şekil ya da etki istediğine bağlıdır genellikle. Kişinin yüz hatlarını ve yapısal özelliklerini etkin şekillerde kullanmak için, sizlerin de ihtiyaçlarına daha net bir çözüm sunduğumuzu söylemek istiyoruz. Yöntem ve tarz belirli olsa da, istenilen şekle ya da uygulamaya göre bir beklenti oluşacağı için tamamen size göre bir kullanım sunulacaktır.

Kirpik lifting zararlı mıdır?

Şayet en doğru yöntemi ile uygulanır ise kesinlikle sağlıklı, kaliteli, güvenilir ve lisanslı ürünlerin de kullanılması ile hiçbir zararını görmeyeceğiniz bir uygulamadır.