HAKKIMIZDA

Ruhunuz Işıldasın

Hakkımızda

Işıl güzellik merkezi, medikal kozmetik alanında 2011 senesinde kurulmuş önemli bir merkezdir. Önemli diyoruz çünkü ihtiyaçlarınızı çözüme ulaştırmak konusunda sürekli çalışıyoruz. Epilasyon çalışmalarımızdan tutun da saçınıza yapılacak olan birbirinden farklı tasarım ve seçeneklere kadar kalitenin altın noktalarına seslenmekteyiz. Huzurlu ve görsel konudan sizleri ferah bir ortama hazırlayan atmosferimizle birlikte, hem güvenli hem de teknolojik donanımların deneyimli ve güler yüzlü bir ekiple sizlere hizmet sunması, eminiz ki en çok tercih edeceğiniz detaylardan biridir. Bu konuda estetiğin ve güzelliğin sektörel konulu gelişmesinde, modern teknolojinin sağlıklı hizmetlerini sunmak için yeterli alt yapılara sahip durumdayız. Lazer epilasyon hizmetinden tutun da, dermatolojik ürünlerle yaptığımız cilt bakımı hizmetlerine, göz bakımından tutun da bölgesel olarak ihtiyaç duyduğunuz cilt bakımlarına varıncaya kadar özel hizmetler sunuyor, ailenizden biri olmayı amaçlıyoruz. Son derece güvenli ve hijyenik bir alt yapı ile çalışmalarını oldukça modern bir dengede ilerleten merkezimiz, zevkli ve renkli bir tasarıma sahip olduğu için sizleri de eğlenceli duygulara yönlendirecek. Ruhunuzun enerjisini salonumuz, cildinizin enerjisini de profesyonel uzmanlarımız destekleyecek. Kendinizi bizzat evinizde hissedeceğiniz salonumuzla birlikte samimi, sıcak ve konforlu bir ortam oluşturmaktayız.

Vizyonumuz

Işıl güzellik merkezi olarak en önemli vizyonumuz; güzellik, sağlık ve estetik sektöründeki son teknolojik hizmetleri ve donanımları zengin tecrübemiz ve titizliğimiz ile misafirlerimize yansıtmak ve bütün bu hizmetleri birleştirerek kalitemizle birlikte elde ettiğimiz sonuçları kendini sürekli geliştiren ve kalıcı çözümler üreten bir merkez olarak beklentilerin üzerinde bir hizmet sağlamaktır. Güçlü bir ekip ile yaratıcı çözümler üretmek ve her zaman zamanın şartlarına uyum sağlamak, en büyük hedeflerimizden biridir.

Misyonumuz

Bütün misafirlerimizin sağlığı, güzelliği ve estetik detayları için değer oluşturmak amacıyla profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Sürdürülebilir kalite ve sağlıklı ilerleyiş esasına dayanarak, kalitenin ve kararlılığın, çalışanların katılımı ve bağlılığı ile büyümesini esas alan Işıl güzellik merkezi, daha iyi karar vermek ve yüksek verim sağlamak için alanında en başarılı olan ekipler ile çalışmalarını sürdürmektedir. Değer ve faydayı sağlıkla birleştirip profesyonel hizmetler yaratmak, en büyük misyonlarımızdan biridir.