DERMAPEN

DERMAPEN

Dermapen nedir ve faydaları nelerdir?

Dermapen çalışmaları cildinizde bulunan lekeler ve izler ile ilgili sorunları ortadan kaldırmaya yöneliktir. Bu yüzden bu çalışmalar adına ortaya çıkarılan seçimleri incelediğimiz zaman görüyoruz ki, ciltteki kırışıklıkların azaltılmasından tutun da, boyun ve dekolte bölgesindeki sarkmalara ve kırışıklıklara varıncaya kadar pek çok seçimi kendine has bir dilde ortaya çıkarabiliyoruz. Bu yüzden geniş gözenekler söz konusu olduğu anlarda, kesinlikle bu çalışmalar ile gerekli seçimleri ön plana çıkarabiliyoruz. Peki ama dermapen sistemi ile ilgili akla takılan sorular nelerdir? Gelin onlara da göz atalım.

Dermapenin faydaları nedir?

Sivilce ve sivilceden dolayı oluşan izlerden tutun da, bu izlerin tedavisine varıncaya kadar karşımıza çıkarılan pek çok problem ile bizzat ilgileniyor. Ciltteki kırışıklıkların azalması, çatlakların tedavi edilmesi, göz çevresi morluklarıyla ilgili çalışmalar ve kabarıkların azaltılması gibi aklınıza gelen her türlü seçimi bu denge ile incelemeye başlıyoruz. Geniş gözeneklerimizin azalması ve diğer bütün cilt faydaları için bu çalışmaları kullanıyoruz diyebiliriz.

Dermapen işlemini kimler yaptırabilir?

Bu işlemi yapmak için kadın ya da erkek fark etmeksizin hemen hemen tüm yaşlarda ve cilt tiplerinde uygulayabiliyoruz.

Dermapen kaç seans yapılıyor? Ne kadar sürer?

En az 3 seans yapılan dermapenlerde, ortalama 3 ile 6 seans arası bir çalışma yapılıyor. Bazı durumlarda özel durumlar ön plana çıkarıldığı için ciltlerin tipine göre 12 seanslara kadar çıkabiliyor. Ama bu durum tamamen sizin neye ihtiyaç duyduğunuz ile ilgili olmaktadır. Seans aralıkları 7 ile 21 olunca, belirlenen süreçleri de kendi içinde takip etmiş oluyoruz.

Yüzümde bir sorun yaşar mıyım?

Dermapen konusunda cilt yenileme süreçlerinde cildiniz için mikro kanallar açmaktadır. Bu sayede cilt yenilenmiş olur ve yan etkisi bulunmamaktadır.