CİLT BAKIMI

CİLT BAKIMI

Vücudunuz anlık olarak pek çok gelişime sahiptir. Stresten tutun da sağlık sorunlarına varıncaya kadar ortaya çıkardığımız cilt yıpranmaları konusunda, cilt bakımı gerçekten artı bir değer katar ve cildiniz ilk günkü tazeliğine ulaşır. Işıl güzellik merkezi olarak sizler için özel bir ekip ile cilt bakımı hizmeti sunuyoruz. Profesyonel enstitü bakım ürünleri ve özel malzemelerimiz ile birlikte, söz konusu bakım konusunda uzmanlaşmış bir kişi tarafından özel bir bakım takvimi oluşturuyoruz. Steril bir ortamda yapılan cilt temizliğinde, nemlendirme sürecinden başlayıp, besleme, yenileme ve cilt tipine uygun olarak bakım gereken bütün noktaları ön plana çıkarıyoruz. Amacımız sizler için de farklı bir seçeneği ve süreci kendi içinde yenilemek ve dengelemektir. Bu çalışmalar için, cilt bakımı konusunda özel analizler ve peeling işlemleri yapılıyor. Cildimizin ihtiyaçlarına uygun şekilde ortaya çıkardığımız bütün seçimlerin ve farklı yaklaşımların adına, özel buhar uygulamalarının da yapıldığını söyleyelim. Burada karşımıza çıkarılan bütün konularda başlangıç olarak detayları sunuyoruz sizler için. Sıkma işlemleri, buhar işlemleri ve diğer cilt bakım süreçleri ile gerçekten önemli bir cilt temizliğine ve berraklığına ulaşırsınız. Sizin için merak edilen birkaç soruyu ön plana çıkarıyoruz.

Cilt bakımının avantajları tam olarak nedir?

Cilt bakımının en önemli amacı, cildin doğal görüntüsüne ulaşması ve cildin sebum ile doğal su dengesini ortaya çıkarmaktır. Bununla birlikte sivilcelenme, kuruma, kırışma, tıkanmış gözenek problemleri ortadan kalkmış olacaktır. Bu sayede cilt toksin konusunda güçlü bir yapıda olacaktır. Aknelerin, lekelerin ve siyah noktaların ortadan kaldırılmasını sağlayan bu süreçler, yıpranmış cildin ihtiyaç duyduğu her şeyi bizlere sunmaktadır.

Cilt bakımının amacı nedir?

Yalnızca güzel görünmek değil, ruhunuzun ve bedeninizin sağlığını en iyi şekilde korumak ve kendinizi de pozitif hissetmektir burada önemli olan. Güzel görünen bir cilt güzelliğimizin belki de en önemli olan parçasıdır.

Bakım süresi ne kadardır?

Uygulamanın tarzına, biçimine ve tekniklerine bağlı olarak 15 günde bir ya da iki seans uygulanabilir. Burada yapılacak bakımlar da önem taşır. Sonuçlar aynı gün görünür.