BUZ LAZER EPİLASYON

BUZ LAZER EPİLASYON

Buz lazer epilasyon, son dönemlerde tercih edilen epilasyon çalışmaları içerisinde belki de en acısız, en hızlı olan ve en son teknoloji alt yapısına sahip olan bir çalışmadır. 810 nm dalga boyunda çalışan bu lazer teknolojisi, lazer epilasyon konusuna çok daha farklı ve başka bir boyut ortaya çıkarıyor. Cihazın başlığının buz olması, söz konusu acıyı ortadan kaldırıyor. Seans sürelerinin kısalmasından tutun da, ağrısız sızısız bir lazer sürecine varıncaya kadar güçlü bir çalışmayı ortaya çıkaran bu lazer çalışmaları için, yapılacak olan her türlü çalışmayı kendine has bir dilde ön plana çıkarabilir ve takip edebilirsiniz. Buz lazer teknolojisini, Işıl güzellik merkezi olarak sizlere profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Bu konuda aklınıza takılan bütün soruları bizlere sorabilir ve süreçler ile ilgili daha net bilgi alabilirsiniz.

İnce tüyler için çözüm sağlıyor mu?

İstenmeyen tüyler renklerine göre farklılık gösteriyor. Açık renk ya da kızıl renkte olan kıllar birkaç sene öncesine kadar lazer ile net çözüme ulaşamıyor idi. Lakin buz lazer teknolojisi ile birlikte ne kadar açık renkli kıllarınız olursa olsun bu teknoloji sizler için ihtiyaç duyduğunuz çözümleri ön plana çıkaracaktır.

Buz lazerde ten renginin önemi nedir?

Kişiye özel uygulama yapılacağı için, bölgeye özel ayarlamalar yapılıyor. Cilt renginize ve cilt tipinize göre özel ayarlamalar yapılabildiği için buz lazer her türlü cilt tipine uygunluk sağlamaktadır.

İşlem canımı yakar mı?

Buz lazer işleminde sinek ısırığından çok daha az bir his duyarsınız. Bu da atış anında olur. Atış sonrası anlık olarak geçmektedir.

Buz lazer dört mevsim uygulanabilir mi?

Yanık ve leke riski oluşturmadığı için yaz tatilinizden kaybetmeden hem deniz hem de havuz keyfi yapabilirsiniz.

Tüylerim kaç seansta tamamen yok olur?

Tüyler ile ilgili olarak herkesin fiziksel özelliğinin farklı olduğunu söylemek istiyoruz. Uzmanların söylediği bilgiler ışığında konuşacak olursak, ortalama 6 seans ile net sonuçlar öneriliyor. Tabi merkezimizde yapılacak olan kontroller sonrasında belki bu kadar seansa dahi gerek kalmayabilir. Bu yüzden bu konuda net bir bilgi veremiyoruz. Kişinin tüy yapısı bütün süreci belirleyen ana etken oluyor.